Instytut Dobrego Samopoczucia

Instytut Dobrego Samopoczucia został stworzonym dla osób świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalisty. Dla osób, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem.

Specjalista-Kosmetolog zadba o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu oddaję do Państwa dyspozycji wnętrze o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonuję wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości produktów kosmetycznych.

Instytut pozostaje wierny filozofii, którą wyraża w trzech punktach:

1.Punkt oparcia dla jego działania to substancje naturalne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych odkryć kosmetologii i dermatologii.
2.Punkt widzenia to absolutne bezpieczeństwo preparatów stosowanych w zabiegach. Dzięki temu jest budowane zaufanie naszych klientów. A trzeci punkt filozofii to honor. „Instytut dobrego samopoczucia” stawia sobie za punkt honoru najwyższą jakość oferowanych produktów. Szeroka gama preparatów i wykonywanych zabiegów umożliwia indywidualne podejście do różnorodnych potrzeb.

© Copyright - Bielawska Studio