Nietuzinkowe M3 w Łodzi

Komfortowe M3 o pow. 43 m2 (tj. rozkładowe 2 pokoje z kuchnią i łazienką) w Łodzi.

Projekt wnętrz mieszkania typu M3 z realizacja „pod klucz”. To kolejne mieszkanie na łódzkim rynku nieruchomości, które powiększyło portfel inwestycyjny zleceniodawcy.

Zastane wnętrza wymagały zdecydowanej interwencji architekta wnętrz. Mieszkanie z lat 70 ubiegłego wieku nie było w stanie zaspokoić współczesnych standardów mieszkaniowych.

Po remoncie kapitalnym wnętrze jest ponadczasowe i funkcjonalne z miejscem do spędzania czasu razem a także odpoczynku w samotności.

Mieszkanie jest w pełni urządzone dobrymi przedmiotami codziennego użytku oraz zielenią.

Przedpokój i łazienka zaprojektowane z najdrobniejszych szczegółach, funkcjonalność tych pomieszczeń została wykorzystana do granic możliwości. W łazience została zamontowana wanna z zestawem wannowo-prysznicowym i z baterią wyposażoną w termostat.
W przedpokoju oprócz szafy „lewitującej” na odzież wierzchnią znalazło się wiele ukrytego miejsca na małe sprzęty AGD.

Kuchnia została zaprojektowana z należytą staranności, gdzie priorytetem była funkcjonalność. Znalazło się miejsce na wysoka lodówkę w zabudowie, zmywarkę i pralkę o szerokości 60 cm i komfortowe miejsce na wysokie sprzęty kuchenne typu robot kuchenny czy wyciskarka do owoców i warzyw. Zabudowa kuchenna składa się z wygodnych szuflad zarówno płytkich, jak i głębokich np. na garnki. Zabudowa kuchni, szafa  przedpokoju oraz szafka w łazience zostały wykonane przez zaufanego pana stolarza.

Na podłogach pojawiły się modne ceramiczne płytki hiszpańskiej marki Vives. Oryginalny drewniany parkiet odzyskał swój dawny, dobry wygląd. Ściany zostały pokryte farbą ceramiczną marki Sigma. Stolarka drzwiowa została w całości zamówiona u wiodącego polskiego producenta, natomiast stare, standardowe drzwi wejściowe wymienione na antywłamaniowe. Wnętrza zostały urządzone współczesnymi meblami nawiązującymi swoim wzornictwem do paryskich, eklektycznych wnętrz w starym budownictwie. Na ścianach grafiki marki Nie mapa  nawiązujące do lokalizacji miejsca. Całość wnętrz oświetlają lampy dobrych polskich producentów.

Z wielu opinii posta umieszczonego w portalach społecznościowych:

„Boskie” Jola W.

„Fantastyczna przemiana” Iza N.

„Wspaniała przemiana!!!” Katarzyna – architetka wnętrz

Foto: Sławomir Młynarczyk